VAMPIRE KNIGHT RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yuuki Kuran

Goto down

Yuuki Kuran Empty Yuuki Kuran

Příspěvek  Yuuki Kuran Tue May 05, 2009 10:22 pm

Meno:Yuuki Kuran
Vek:15
Rasa:Vampire
Akademiu :nastevujem uz od detstva.Ked ma brat priniesel k raditelovi. som Prefektna.
Pratele a nepratele:Kuriu Zero- Kaname Kuran (bratr)ˇ.....
Pro Upiri:Neviem.
životopis:Představte si, že jste malá pětiletá dívka, která se takhle jednoho dne prochází ve sněhu, když v tom na vás nějaký pochybný člověk vyrukuje se slovy, jestli se může napít vaší krve...
Ano, je to upír, ale nebojte, objevil se jiný upír, který vás zachrání. Takto začíná příběh dívky jménem Cross Yuki. Yuki ztratila všechny vzpomínky na dobu, než jí zachránil ten milý upír, protože není upír jako upír, tenhle ten sympatický upír-zachránce se jmenuje Kuran Kaname, a je jaksi čistokrevný upír, což znamená hodně, asi jako kdybys jste chtěli porovnávat šutr s blátem, tak šutr vede. Asi se ptáte jak malá pětiletá holka bez paměti zachráněná upírem může žít normální život, asi takhle - to vás musí adoptovat Cross Kaien, člověk, který věří na soužití s upíry a lidmi a musí vás vychovávat v prostředí plné upírů, kteří se vás ale ani nedotknou, natož se z vás napili. Aby to nebylo málo, tak pan Cross je ředitel školy, která má Denní třídu a Noční třídu. Denní třída je klasická třída, která nemá šajna, že do Noční třídy chodí samí krvežízniví studenti. Jediné co Denní třídu zajímá, je to, že do Noční třídy chodí samí úžasní krásní kluci, kteří by do jednoho stály za hřích. Jediní, kdo o tom vědí, jsou Yuki a Zero. Zero doplňuje náš příběh o dalšího krasavce napadeného upírem a zachráněného upírem. S Yuki jsou velcí kamarádi, a Yuki si slíbila, že Zera vždycky ochrání. Zero je ale se vztahy s upíry na tom jinak než Yuki. Zero by je nejradši viděl někde pěkně s kolíkem v srdci. Více méně Yuki a Zero se mají postarat o to, aby stalkeři z Denní nepřišli na pravou identitu těch z Noční. Ovšem pravidla se mění a Noční studenti párkrát zavítají i na hodiny do Denní.
Život, ale není tak krásný a plný nevinných upírů, časy se mění ve chvíli, když na vás váš milý kamarád, Zero, nenápadně zaútočí a tak trošičku si cucne vaší krve. Ale Yuki přeci není žádná mrcha, která by se na něj zlobila, vždyť on je vlastně oběť. A tak se mu po čase nabídne, že když bude mít velký hlad poslouží mu jako minibar. Zero ale taky není žádný mizera, tak mu to zezačátku není moc po chuti, ale když ona ta Yuki má tak sladkou krev. Ale ani teď život nezačíná být sladký, to víte, upíři jsou divné existence a ne každý ve vás nevidí jen chodící svačinku.
A kde jsem tuhle mangu vzala? To kdybych věděla, myslím, že jsem měla zrovna Gravitation období a někde jsem hledala nějaké fanarty Yukiho a vyhodilo mi to podvinou dívčinu s hezkým mládencem po boku, okamžitě nastalo krvácení z nosu, ovšem z toho kluka ne z té holky.

Sice nejsem na takové ty romantické slátanice pro beznadějné romantiky, ale tohle se mi svým způsobem hodně líbilo. Možná to dělali ti upíři, ale když vidím Zero s tou obrovskou bouchačkou, dostává mě to do kolen. Zero je opravdový sympaťák, jehož city ale nejsou opětované a navíc má krásné tetování na krku.
Manga stále pokračuje a někde jsem se i dočetla, že se má začít pracovat na anime, tak doufám, že bůh mé prosby vyslyší.
Neříkám, že je to nádherná manga s úžasným příběhem a dokonalými postavami, ale mě se to prostě líbí.
Yuuki Kuran Kuran_Yuuki_V_1_by_JustJuuriYuuki Kuran S_5872ed0edd324282b918961944439952Yuuki Kuran Th17302484ediYuuki Kuran Yuki_x_Kuran_by_ix3chocobos
Yuuki Kuran
Yuuki Kuran
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 154
Join date : 05. 05. 09
Age : 31
Location : Akademia Cross

http://vampire-zone.vampire-legend.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru