VAMPIRE KNIGHT RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cross akadémie

+2
Midori Hana
Yuuki Kuran
6 posters

Strana 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Cross akadémie Empty Cross akadémie

Příspěvek  Yuuki Kuran Fri May 08, 2009 3:56 pm

tu to vsetko zacala.
Jednoho dne sa do domu kuran vplizil upir ktori celi klan skoro mozabijal.
matka yuuki poprosila raditela akadimie abi ju vzal a vichoval za vlastni ceru.
jednoho dna sa yuuki vidala ven kde ju napadol upir v tedi nastupuje na scenu jej bratr kaname.
kaname ju zachranil a odvedl ju naspatki k riaditelovi.
Za par dni kaname priniesom chlapca menom zero.
Yuuki Kuran
Yuuki Kuran
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 154
Join date : 05. 05. 09
Age : 31
Location : Akademia Cross

http://vampire-zone.vampire-legend.com

Návrat nahoru Goto down

Cross akadémie Empty Re: Cross akadémie

Příspěvek  Yuuki Kuran Sun May 10, 2009 6:50 pm

ubehlo 10 let a ja som chodila do crosse akademie a v noci som bola prefekt.
davala som pozor abi niekto z denni triedi nesol do nocnej triedi.
ked som sa len tak prechazala zbadala som 2 nove studentki z nocni triedi.tak som sla zanimi.
yuuki:prepacte ale v noci bi ste mali bit v triede povedala som im......bezte hned do nocni triede nez pride Zero prosim.
Yuuki Kuran
Yuuki Kuran
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 154
Join date : 05. 05. 09
Age : 31
Location : Akademia Cross

http://vampire-zone.vampire-legend.com

Návrat nahoru Goto down

Cross akadémie Empty Re: Cross akadémie

Příspěvek  Midori Hana Sun May 10, 2009 7:04 pm

Jako úplný nováček jsem se tady moc nevyznala a neměla jsem stejně jako moje spolubydlící Layla tušení, kdepak máme hodinu. To se zrovna za námi ozval dívčí hlas, stála tam nějaká hnědovláska. "Sate, my jsme tady nové. Já jsem Midori Hana, nemohla bys nám prosím ukázat, kudy do třídy?" Zareagovala jsem a doufala, že se brzy dostaneme do třídy. A vůbec jsem celkem i měla strach, jak nás ostatní studenti příjmou.
Midori Hana
Midori Hana

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 10. 05. 09
Age : 27

Návrat nahoru Goto down

Cross akadémie Empty Re: Cross akadémie

Příspěvek  Layla Sun May 10, 2009 7:08 pm

Narozdíl od Midori já byla natěšená, že opět uvidím brášku XD Radši sem mlčela a nechala se věst XD
Layla
Layla

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 07. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Cross akadémie Empty Re: Cross akadémie

Příspěvek  Yuuki Kuran Sun May 10, 2009 7:22 pm

tak sme ich aj zo zerom odviedli do triedi ked sme vosli vsetci vampiri nanas zirali.
Yuuki Kuran
Yuuki Kuran
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 154
Join date : 05. 05. 09
Age : 31
Location : Akademia Cross

http://vampire-zone.vampire-legend.com

Návrat nahoru Goto down

Cross akadémie Empty Re: Cross akadémie

Příspěvek  Layla Sun May 10, 2009 7:38 pm

Hned sem se rozhlížela po bráškovi, kterej si ani nevšiml, že někdo přišel a hrál si tam s propiskama XD
Hanabuso!!! zařvala sem přes celou třídu a běžela zanim XD Když mě zporoval nechal propisky propiskama a nastavil náruč XD Hanabuso! mě se tak stejskalo! Hele musim ti někoho představit! Pojď! čapla sem ho za ruku a dotáhla až k Midori XD
Hele, tohle je moje nová kámoška Midori, Midori to je můj starší bratr Hanabusa XD
Layla
Layla

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 07. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Cross akadémie Empty Re: Cross akadémie

Příspěvek  Yuuki Kuran Sun May 10, 2009 7:41 pm

ked sme ich odviedli odesli sme delat svou pracu ked sme visli zero niekam odesel tak som zacala hlidat sama.
potulovala som sa po arealu.
Yuuki Kuran
Yuuki Kuran
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 154
Join date : 05. 05. 09
Age : 31
Location : Akademia Cross

http://vampire-zone.vampire-legend.com

Návrat nahoru Goto down

Cross akadémie Empty Re: Cross akadémie

Příspěvek  Midori Hana Sun May 10, 2009 7:59 pm

Sotva jsme vešly do třídy, ta hnědovláska už odešla, takže jsem jí nestačila poděkovat nebo se jí zeptat na jméno. Zato Layla si z toho nedělala hlavu a jako smyslů zbavená se rozběhla k jednomu klukovi. Než jsem se nadála, už ho dotáhla ke mně a představila nás. "Těší mě." Usmála jsem se a rozhlédla se po třídě.
Midori Hana
Midori Hana

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 10. 05. 09
Age : 27

Návrat nahoru Goto down

Cross akadémie Empty Re: Cross akadémie

Příspěvek  Layla Sun May 10, 2009 8:02 pm

Akatsuki!! běžela sem zase k němu, Akatsukiho si ještě trochu pamatuju XD Tak sem se běžela přivítat aty dva tam nechala sama XD hanabusa ještě ze slušnosti nastavil ruku na seznámení a přitom znova řkl své jméno XD
Layla
Layla

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 07. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Cross akadémie Empty Re: Cross akadémie

Příspěvek  Midori Hana Sun May 10, 2009 8:07 pm

Chovat se umím a tak jsem slušně Hanabusovi s úsměvem potřásla rukou. Všimla jsem si, že Layla si vyhlídla dalšího známého a už k němu pádila. "Koukám, že Layla tady narozdíl ode mě má dost známých." Usmála jsem se a doufala, že si tady najdu nové přátele.
Midori Hana
Midori Hana

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 10. 05. 09
Age : 27

Návrat nahoru Goto down

Cross akadémie Empty Re: Cross akadémie

Příspěvek  Layla Sun May 10, 2009 8:13 pm

No, to jo. Neviděla je asi dva tři roky, , mě už viděla asi před měsícem...Takže se obě nastoupili? ujistil se ještě jednou Aido a u jedné lavice už bylo rušno. Pak sem koukla na Midori s Hanabusou a zamávala sem anně, ať jdou sem XD
Layla
Layla

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 07. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Cross akadémie Empty Re: Cross akadémie

Příspěvek  Midori Hana Sun May 10, 2009 8:33 pm

"Aha, ano, úplní nováčci. Já prakticky neměla navybranou, ale i kdybych měla, šla bych sem. Už jsem o téhle akademii slyšela." Odpověděla jsem, když v tom na nás mávla Layla, abychom šli za ní. Stála u nějaké lavice, kolem které bylo celkem rušno.
Midori Hana
Midori Hana

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 10. 05. 09
Age : 27

Návrat nahoru Goto down

Cross akadémie Empty Re: Cross akadémie

Příspěvek  Layla Sun May 10, 2009 8:38 pm

hele seznamte se! Tohle je Midori! představila sem novou kamarádku upírům, kteří se na ni usmály a začali se jeden po druhém představovat XD
Layla
Layla

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 07. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Cross akadémie Empty Re: Cross akadémie

Příspěvek  Midori Hana Sun May 10, 2009 9:01 pm

Sotva jsem tam přišla, Layla mě všem představila a následovalo seznamování. Akatsuki, podle mě pohodový a klidnž upír, pak Ruka, řekla bych že moc nemluví, ale přišla mi milá stejně jako Rima a Shiki. Seznámila jsem se i dle mého názoru s místním sympaťákem, Takuma ptřil určitě mezi ty usměvavé optimisty. A nakonec ten hlavní, vůdce Měsíční koleje Kaname Kuran, šel z něho respekt. Kuran, to je, ano stejně jako Rido. Mihlo se mi hlavou a krátce jsem si vzpoměla na onen osudový den, ale hned tu hrůzu vypudila z hlavy.
Midori Hana
Midori Hana

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 10. 05. 09
Age : 27

Návrat nahoru Goto down

Cross akadémie Empty Re: Cross akadémie

Příspěvek  Yuuki Kuran Wed May 13, 2009 9:20 pm

sla som sa projst a videla som Midori Hanu tak som sla zanu.
Ahoj Midori
Yuuki Kuran
Yuuki Kuran
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 154
Join date : 05. 05. 09
Age : 31
Location : Akademia Cross

http://vampire-zone.vampire-legend.com

Návrat nahoru Goto down

Cross akadémie Empty Re: Cross akadémie

Příspěvek  Midori Hana Sat May 16, 2009 12:46 pm

Jak jsem se tak rozhlížela po třídě, najednou kdosi zavolal mé jméno a tak jsem se instinktivně otočila. Uviděla jsem tu hnědovlásku, která nám předtím ukázala cestu do třídy. "Hned jsem tu." Řekla jsem ostatním a šla za ní. "Sate, ani jsme ti nestačily poděkovat, že jsi nám ukázala třídu." Usmála jsem se na ni. "Vlastně ani neznám tvé jméno, jak se jmenuješ?" Napadlo mě najednou, přišlo mi totiž hloupé, když ona mé jméno zná a já její ne.
Midori Hana
Midori Hana

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 10. 05. 09
Age : 27

Návrat nahoru Goto down

Cross akadémie Empty Re: Cross akadémie

Příspěvek  Yuuki Kuran Sat May 16, 2009 1:00 pm

Ja som Yuuki ...
popremislala som jestli jej mam povedat prave prezvisko tak som jej povedala to druhe
ehm Yuuki Croos
ehm tadi mas rozvrh a plan skoli.
podala som jej to a odesla.
Yuuki Kuran
Yuuki Kuran
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 154
Join date : 05. 05. 09
Age : 31
Location : Akademia Cross

http://vampire-zone.vampire-legend.com

Návrat nahoru Goto down

Cross akadémie Empty Re: Cross akadémie

Příspěvek  Midori Hana Sat May 16, 2009 1:17 pm

"Aha, těší mě Yuuki." Usmála jsem se mile. To už mi Yuuki podala rozvrh a plán školy a opět odešla. "Arigatou!" Křikla jsem ještě za ní a začala si oba papíry prohlížet. "Hej Laylo, nejdeš se podívat?" Zavolala jsem na Laylu, jenže to už do třídy vešel vysoký černovlasý muž s bradkou a páskou přes levé oko a tak jsem si hned sedla, kde bylo místo. Však co, pak bude dost času na to, abych to Layle ukázala. Pomyslela jsem si. "Hm, koukám, že už dorazily ty dvě nové." Řekl si spíš sám pro sebe ten učitel a pak začal s výkladem.
Midori Hana
Midori Hana

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 10. 05. 09
Age : 27

Návrat nahoru Goto down

Cross akadémie Empty Re: Cross akadémie

Příspěvek  Shichiyou Sun May 17, 2009 1:47 pm

Zase další nudná hodina ve škole. Jednooký začal s výkladem, který stejně nikdo neposlouchal, ale jemu to bylo očividně jedno, jen aby už byl konec. Kaname si četl, Takuma byl zas rozzářenej jak sluníčko, Hanabusa se bavil s-
... eh? Tu neznám! Asi nějaká nová. A vedle ní další hmm... Budu se s nima pak muset seznámit!
Shichiyou
Shichiyou

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 16. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Cross akadémie Empty Re: Cross akadémie

Příspěvek  Layla Sun May 17, 2009 1:59 pm

Bohužel už začala hodina, takže každý si sedl na nějaké volné místo. Stráášně sem se nudila, tak sem si prostě začala kreslit nějaké hovadinky do jednoho "kreslícího" sešitu XD Pak se ale na něco jednooký XD zeptal a vyvolal mě XD
Eh?
No řekni nám, jaký je na to tvůj názor...prostě co si otom myslíš! probodl mě pohledem
No....já si myslim, nasadila sem strašně přemýšlecí pohled XD
že....je to....z globalního hlediska...pozitivně negavtivní? řekla sem nějako šílenost, jen aby na mě už tak nekoukal! XD
Layla
Layla

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 07. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Cross akadémie Empty Re: Cross akadémie

Příspěvek  Shichiyou Sun May 17, 2009 2:02 pm

Najednou Yagari vyvolal tu novou a zeptal se jí na něco. Chudák holka neposlouchala a ještě se nenaučila vybruslit zo odpovědi, jako ostatní ve třídě, takže jakmile řekla tu šílenost, schovala jsem se pod lavici a snažila se nedívat po ostatních, protože bych vyprskla smíchy a zase bych měla průšvih.
Jednooký naštěstí (jako vždy) neměl náladu z ní odpověď tahat, tak ji nechal sednout a odpověděl si sám.
Shichiyou
Shichiyou

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 16. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Cross akadémie Empty Re: Cross akadémie

Příspěvek  Midori Hana Mon May 18, 2009 7:13 pm

Pozorně jsem seděla v lavici, dělala si zápisky a poslouchala každé slovo, jako vždy, studyjní výsledky pro mě odjakživa byly hodně důležité. Vtom se ten učitel krom jiných zeptal i Layly, která chudák nedávala pozor a tak kecla první věc, co ji napadla. K Laylině štěstí to učitel nijak neokomentoval a dál pokračoval ve výkladu o tom, jak se průběžně vyvýjel vztah mezi upíry a lidmi a o hierarchii upírů. Někteří upíři se začali trochu nudit a tak se buď bavili, kreslili si a nebo se jen na učitele znuděně šklebili. Toho si samozřejmě všiml a tak se rozhodl, že nám to jen tak nedaruje. "Vidím, že už toto téma máte nastudováno, když se tak nudíte. To je skvělé, příští hodinu či-li zítra si z toho napíšeme test." Usmál se vítězně, to zrovna zazvonilo a on odešel ze třídy, kde to rázem zašumělo. "Aspoň že mám zápisky." Usmála jsem se, já totiž patřila mezi ty "šílené" lidi, kteří se rádi učili a měli rádi školu a testy.
Midori Hana
Midori Hana

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 10. 05. 09
Age : 27

Návrat nahoru Goto down

Cross akadémie Empty Re: Cross akadémie

Příspěvek  Layla Mon May 18, 2009 7:20 pm

Po mé smysluplné odpovědi mě radši nechal být a já si teda sedla a po několika minutách se znuděně natáhla na lavici XD Nenápadně sem se koukla na novou Midori, která jako jediná dávala pozor a vše si pečlivě zapisovala. Už už sem zabírala do spánku ale vtom sem uslyšela to děsivé sovo. TEST!
Prosim?!! zhrozila sem se, to už byl učitel fuč a všichni začali nadávat a rozčilovat se. XD Pak sem vstala a nenápadně šla za Midori a chtěla ji slušně poprosit o ty zápisky XD Jenomže tohle měl vplánu i můj bratr takže sme zborově slušně zeptali: Midori, Půjčila by si mi ty zápisky prosím? XD
Layla
Layla

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 07. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Cross akadémie Empty Re: Cross akadémie

Příspěvek  Shichiyou Mon May 18, 2009 7:30 pm

Pak udělal Jednooký věc, kterou bych od něj v žádném případě nečekala:příští hodinu test! Já teda nevím jak on, ale mě by se to opravovat nechtělo, a vsadím se, že on je tenhle typ lidí. Zdá se, že je schopný čehokoliv, jenom aby nás naštval.
Ha!!! Ta nová hnědovláska si dělá zápisky, nebo mě klame zrak? Třeba by mi to půjčila, začala jsem spřádat plány. Tak jsem se k ní o přestávce přilepila.
Ahoj, já jsem Shichiyou!
Shichiyou
Shichiyou

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 16. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Cross akadémie Empty Re: Cross akadémie

Příspěvek  Yuuki Kuran Mon May 18, 2009 7:40 pm

Ked uz nocni mali po viucovani ako vzdi ja so zerom som odhanala dievcata zrrazu sa otvorili dvere a ja nanich pozeram ako tela a pomali odkracam nabok dievcata z denni sa postavili do radu ako vojaci.
he?????!!!!!to je teda zmena.
povedala som nahlas sama pre seba a chitila sa za bradu XD
Yuuki Kuran
Yuuki Kuran
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 154
Join date : 05. 05. 09
Age : 31
Location : Akademia Cross

http://vampire-zone.vampire-legend.com

Návrat nahoru Goto down

Cross akadémie Empty Re: Cross akadémie

Příspěvek  Layla Mon May 18, 2009 7:52 pm

Eh? Shichi, řekl překvapeně Hanabusa a pak tam ještě přišel Takuma a Ruka XD A všichni chtěli jedno, zápisky XD Pak sme se začali dohadovat, kdo ty zápisky dostane a vůbec sme zapoměli na názor Midori XD
Pak se ale rozednívalo a my museli do svých ubytoven. Šli sme opět přes bránu, kde už čekala vyrovnaná děvčata z denní. Všichni se tlačili na Midori kvůli zápiskům a Kuran se zase mile usmál na Yuuki XD
Midori! Mám nápad! Mohla bych ty zápisky okopírovat pro všechny? zeptala sem se jí XD
Počkej a to se chceš jako plížit teď do akademie kde budou studenti z denní a kopírovat? Vždyť tě tam udusaj! pozanemala Ruka
Noa? hlavní je že budou zápisky ! řekla sem XD
Layla
Layla

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 07. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Cross akadémie Empty Re: Cross akadémie

Příspěvek  Midori Hana Mon May 18, 2009 7:53 pm

Jakmile skončila hodina, hned každý začal nadávat, jak je to nefér, že se budou muset učit takové bliny a takové věci, ale mně to nijak nevadilo. Sbalila jsem si věci a už se chystala odejít, když vtom se na mě sesypala Layla, Hanabusa a nějaká upírka, která se představila jako Shichiyou. "Ohayou, těší mě. Já jsem Midori Hana." Usmála jsem se na ni, to už se Hanabusa s Laylou dožadovali poznámek. "Klidně, já jen potřebuji zajít za Kanamem pro uniformu, knihy a ještě klíč od pokoje. A pak klidně můžete přijít na pokoj a já vám to dám opsat." Řekla jsem a zamířela ze třídy ven. To už se před branou objevilo dost dívek z Denní třídy, které až histericky vítali upíry z Noční. "Páni to je tak pořád?" Podivila jsem se a pohledem přejela po té mase lidí, až se můj pohled zastavil na Kuranovi. "Kaname sama, mohla bych vás o něco požádat? Jakmile jsme s Laylou přijeli, ředitel Cross nás poslal za vámi kvůli uniformě, knihám a ubytování." Řekla jsem klidně načež mi jen Kaname pokynul rukou, abych šla za ním. "Laylo pojď taky." Zavolala jsem ještě na ni a šla za Kuranem.
Midori Hana
Midori Hana

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 10. 05. 09
Age : 27

Návrat nahoru Goto down

Cross akadémie Empty Re: Cross akadémie

Příspěvek  Yuuki Kuran Mon May 18, 2009 7:56 pm

ked sa kaname podival zrazu som zamrzla hruzu pretoze dievcata z denni sa namna zle pozerali. nahle som zerovi povedala .
Zero nieco si du okopirovat hned su spet.
pomali odchazam do denni.
Yuuki Kuran
Yuuki Kuran
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 154
Join date : 05. 05. 09
Age : 31
Location : Akademia Cross

http://vampire-zone.vampire-legend.com

Návrat nahoru Goto down

Cross akadémie Empty Re: Cross akadémie

Příspěvek  Shichiyou Mon May 18, 2009 8:05 pm

Super, už žhavím tužku! zazubila jsem se a přidala se k průvodu. Před bránou zase stála ta neposedná tlupa, a byla snad ještě víc utržená ze řetězu než jindy.
Shichiyou
Shichiyou

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 16. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Cross akadémie Empty Re: Cross akadémie

Příspěvek  Layla Mon May 18, 2009 8:25 pm

já bych to radši okopírovala...jenže kpírka je v akademii kde jsou ted studenti z denní...jdeš semnou shichi? Midi půjčila bys nám ten zápis?
Layla
Layla

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 07. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Cross akadémie Empty Re: Cross akadémie

Příspěvek  Shichiyou Mon May 18, 2009 8:27 pm

Jo, jasně, už mi nějak moc klesl adrenalin, budu ho muset doplnit xD
Shichiyou
Shichiyou

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 16. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Cross akadémie Empty Re: Cross akadémie

Příspěvek  Midori Hana Mon May 18, 2009 8:41 pm

Layla se mnou nešla, tak jsem tedy pro uniformu atd. mířila s Kuranem sama. Už jsme byli skoro u koleje, takže jsem ostatní vzadu neslyšela. Pomalu jsem šla s Kanamem do jeho pracovny, kde mi dal všechny potřebné věci včetně instrukcí, kde vlastně mám pokoj. "Ještě jsem se chtěla zeptat, říkal jste, že budu na pokoji s Laylou, nemohl byste mi tedy dát věci i pro ni, kudasai?" Zeptala jsem se načež mi Kaname podal klíč od pokoje, knihy i uniformu také pro Laylu a já s díky odešla. Sedla jsem si na postel a chtěla si vytáhnout své poznámky, že je pro ostatní opíšu, jenže ouha, kde jsou?! Mihlo se mi hlavou, když jsem je stále nemohla najít. Prohledala jsem všechno, ale nic, nenašla jsem je. "Já si je určitě nechala ve třídě!" Plácla jsem se do čela a doslova vyletěla z koleje směrem k učebně, až jsem si uvědomila, že tam teď je Denní třída. "No super, teď tam nemůžu, ale třeba mi je někdo vrátí, myslím že jsem si ten sešit i úpodepsala. A co, večer tam snad ještě budou." Přemýšlela jsem nahlas a tak se tedy vydala zpět na kolej a na pokoj. Tam jsem se snažila pro justotu si napsat všechno, co jsem si z hodiny zapamatovala.
Midori Hana
Midori Hana

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 10. 05. 09
Age : 27

Návrat nahoru Goto down

Cross akadémie Empty Re: Cross akadémie

Příspěvek  Yuuki Kuran Mon May 18, 2009 8:44 pm

ked som ich pocula nieco o kopirovani sla som zanima a opitala sa ich.
jestli hladate kopirku pojdte somnou.
povedala som a sla ke kopirce do denni
Yuuki Kuran
Yuuki Kuran
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 154
Join date : 05. 05. 09
Age : 31
Location : Akademia Cross

http://vampire-zone.vampire-legend.com

Návrat nahoru Goto down

Cross akadémie Empty Re: Cross akadémie

Příspěvek  Layla Mon May 18, 2009 8:50 pm

Yuuki-chan to bysme byli rády! řekla sem a se Shichi následovala Yuuki. cestou po chodbě měli studenti ještě asi tři minutky pauzu, takže kluci po nás doslova slintaly a některé holky jásali že vidí své vzor yXDXD Po cestě našla Shichi zápisník Midori
Jé ukaž! To je Midori...eh my sme sem šli původně bez těch zápisů?? XD podotkla se a zápník vzali sebou ke kopírce, akorát že ani jedna nevěděla jak se stim zachází XD
Layla
Layla

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 07. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Cross akadémie Empty Re: Cross akadémie

Příspěvek  Yuuki Kuran Mon May 18, 2009 8:54 pm

ako naschval som im to okopirovala 50 krat a ja som ucitelovi z nocni kopirovala testi.
ach blbi testi.zitra vas ceka test
povedala som zo smiesnim hlasom ako bi som sa im vismievala
Yuuki Kuran
Yuuki Kuran
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 154
Join date : 05. 05. 09
Age : 31
Location : Akademia Cross

http://vampire-zone.vampire-legend.com

Návrat nahoru Goto down

Cross akadémie Empty Re: Cross akadémie

Příspěvek  Shichiyou Mon May 18, 2009 8:56 pm

Ehm, já si myslela, že ten sešit máš ty... Tak trochu jsem zalhala, protože mě ani nenapadlo se po tom sešitu zeptat xDDD
Shichiyou
Shichiyou

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 16. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Cross akadémie Empty Re: Cross akadémie

Příspěvek  Layla Mon May 18, 2009 9:06 pm

Noo, eventuelně sem ho měla mít, ale Midori někam odešla s Kanamem pro věci..Jéé Yuuki! tys okopírovala...TESTY!! Wáá Yuuki kde...si je vzala? zírala sem štastně na testyXD
Layla
Layla

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 07. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Cross akadémie Empty Re: Cross akadémie

Příspěvek  Yuuki Kuran Mon May 18, 2009 9:10 pm

rychle sem ty testi schovala.
co tyhle testi ja je pripravuju kazdej rok vzdi ked sa de pisat test
sibalski usmev som nahodila ale vsetko okopirovane som si schovala abi nebol ani kusek videt
Yuuki Kuran
Yuuki Kuran
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 154
Join date : 05. 05. 09
Age : 31
Location : Akademia Cross

http://vampire-zone.vampire-legend.com

Návrat nahoru Goto down

Cross akadémie Empty Re: Cross akadémie

Příspěvek  Shichiyou Mon May 18, 2009 9:14 pm

To ale asi nekopíruješ testy pro denní třídu, co? Slyšela jsem, že máš jeden z nejhorších výsledků? poškádlila jsem ji.
Shichiyou
Shichiyou

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 16. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Cross akadémie Empty Re: Cross akadémie

Příspěvek  Layla Mon May 18, 2009 9:15 pm

Klekla sem si před ní na kolena a pomalu s pláčem sem škemrala aspon o jeden ten test XD Shichi zatím taky Yuuki nějak popichovala XD
Yuuki prosím!!! Když nám noční třídě nepomůžeš, budem všichni tak smutný, že ani Idol-senpai nebude schopen dělat BANG na své faninky!! řekla sem hlasitě aby to všichni z denní slyšeli a pak i oni začali popichovat Yuuki ať jim ty testy dá! protože jestli se na ně Idol už neusměje tak asi zemřou a budou na ní dosmrti naštvané XD
Layla
Layla

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 07. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Cross akadémie Empty Re: Cross akadémie

Příspěvek  Yuuki Kuran Mon May 18, 2009 9:18 pm

hehehehehe
pozasmala som sa a rychlo ako duch som zmizela prec aj s testmi .
uf tobolo ovlasok uz som im ich chcela dat.
v duchu som sa smiala.
Yuuki Kuran
Yuuki Kuran
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 154
Join date : 05. 05. 09
Age : 31
Location : Akademia Cross

http://vampire-zone.vampire-legend.com

Návrat nahoru Goto down

Cross akadémie Empty Re: Cross akadémie

Příspěvek  Layla Mon May 18, 2009 9:34 pm

ovšem za Yuuki se hrnuli studenti z denní a přímo ji nutili, at nám ty testy navalí XD my se shichi akorát nasebe mrkli XD
Layla
Layla

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 07. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Cross akadémie Empty Re: Cross akadémie

Příspěvek  Shichiyou Mon May 18, 2009 9:45 pm

Tohle máme vyhraný, za chvíli jí ty papíry někdo z denních vyrve, prohodile jsem k Leile.
Shichiyou
Shichiyou

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 16. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Cross akadémie Empty Re: Cross akadémie

Příspěvek  Layla Mon May 18, 2009 9:54 pm

Jojo, určitě nějaký chlapec nebo Hanabusova faninka XDXD řekla sem šibalsky pozorujíc chudáka Yuuki prchající před spolužákama XD
Hele a jak že se to používá ?XD řekla sem a chtěla nějak okopírovat ty záisy ze sešitu XD
Layla
Layla

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 07. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Cross akadémie Empty Re: Cross akadémie

Příspěvek  Shichiyou Mon May 18, 2009 9:57 pm

to asi budeme muset zkusit, já ještě nikdy předtím kopírku neviděla... Myslíš, že to může vybuchnout? ověřovala jsem si radši xD
Shichiyou
Shichiyou

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 16. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Cross akadémie Empty Re: Cross akadémie

Příspěvek  Layla Mon May 18, 2009 10:20 pm

Néé, to by nemělo XD hele a co tenhle knoflík? Ten vyadá nakopírování XD Položila se tam tu stránku se zápisem a zmáčkla knoflík XD jenže ejhle XD To nebyl ten kopírovací ale ten co ty papíry "žral"XDXD
Eh?! Co to?!! Pokoušela sem se vytáhnout ještě kus toho zápisu, ale málem sem přišl oprsty ale jinak vpoho XDXD Až na to že sme měli po zápisu XD Takže nejenomže nás zabijou ostatní ale hlavně aj Midori XDXD
Layla
Layla

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 07. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Cross akadémie Empty Re: Cross akadémie

Příspěvek  Yuuki Kuran Tue May 19, 2009 12:06 am

ked som uz utiekla pred spoluzakmi vratila som sa spet k nim dvou.
pozerala sa na nich a na zosrotovani zapisek a zacala som sa nahlas smiat.
hahahahahahahahahahahahahaha ale jasom vam ukazovala ten vedla .
ked sem sa tam smiala detska z denni tam znovu prisli a ja utekala prec ale tu nahle som narazila do kanameho.
aw davaj pozor.
zakricala nanho .ked som sa tu pozrela a uvidela kanameho
p-p-prepacte.............pochvili......... kaname-senpai.??????!!!!!!!!!!
zdvihla som sa a znovu som utekala prec ked som vlietla do zborovne a tam ten jejich bezoki ucitel jeden test som si preseba schovala.
no ale ked tam bol presvicala som ho abi im dal ten test za tizden a on to odlozilXD
zitra budu mne prekvapeni.
ked som odesla sla som spet zanimi ale nepovidala som im otom teste ze nebude bola som tycho ako
myska.
hey .......ach jaj
povedala som a prisla som ke kopirke a stlacila tlacitka.
a tu zrazu to co bolo znicene sa okopirovalo
a boli stoho asi 20 stranok.
tak tu to mate.a teraz sa prosim vrate na nocni kolaj.
Yuuki Kuran
Yuuki Kuran
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 154
Join date : 05. 05. 09
Age : 31
Location : Akademia Cross

http://vampire-zone.vampire-legend.com

Návrat nahoru Goto down

Cross akadémie Empty Re: Cross akadémie

Příspěvek  Yuuki Kuran Wed May 20, 2009 3:18 pm

halo pocujete vi dve????
opitala som sa ich ked neodpovedali.
Yuuki Kuran
Yuuki Kuran
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 154
Join date : 05. 05. 09
Age : 31
Location : Akademia Cross

http://vampire-zone.vampire-legend.com

Návrat nahoru Goto down

Cross akadémie Empty Re: Cross akadémie

Příspěvek  Shichiyou Wed May 20, 2009 4:31 pm

J-jo, poděkovala jsem rozpačitě, protože jsem se zamyslela a nevnímala okolí xD Chňapla jsem originál i kopie a s Lailou odcházela.
Shichiyou
Shichiyou

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 16. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Cross akadémie Empty Re: Cross akadémie

Příspěvek  Yuuki Kuran Wed May 20, 2009 9:15 pm

podte odvedem vas na vasu kolaj ked uz nic nepotrebujete.
ked som to dopovedala sla som dal ako nic
Yuuki Kuran
Yuuki Kuran
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 154
Join date : 05. 05. 09
Age : 31
Location : Akademia Cross

http://vampire-zone.vampire-legend.com

Návrat nahoru Goto down

Cross akadémie Empty Re: Cross akadémie

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru